علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

در این مطلب به علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک و برخی مدل ها که این چنین ایراد هایی در آنها شایع میباشد خواهیم پرداخت

یکی دیگر از خرابی های شایعی که ممکن است برای تمام لوازم برقی منزل رخ دهد خاموش شدن ناگهانی و روشن نشدن دستگاه میباشد گرچه اخیرا اکثر مصرف کنندگان از چند راهی های محافظ دار برای لوازم برقی استفاده مینمایند اما بهتر است بدانید که در برخی اوقات شدت و سرعت نوسانات برق به حدی سریع و قوی میباشد که برای محافظ ها قابل کنترل و تشخیص نیست اما آیا این نوع خرابی ها فقط به دلیل نوسانات برق رخ میدهد؟؟؟

پاسخ این سوال در خصوص تیتر مطلب ما یعنی علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک خیر است

با این که تصور اولیه مصرف کنندگان در زمان بروز چنین خرابی هایی نوسان برق میباشد باید گفت که همیشه این چنین نیست و گاهی اوقات نیز خرابی یکی از قطعات داخلی خود دستگاه و استحلاک ماکروفر پاناسونیک نیز ممکن است باعث علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک باشد.

در برخی از ماکروویوهای 42 لیتری اینورتر پاناسونیک ( سری 2000 ژاپن ) این ایراد جزو خرابی های شایع محصوب میشود ممکن است که در مدلهای دیگر نیز با چنین ایرادی رو به رو شویم اما در سری نامبرده بیشتر است که در ادامه به مدلهای دقیق خواهیم پرداخت :

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-C2000P

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-C2002W

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-C2003S

حال اینکه علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک در این مدل ها چیست ؟

از دلایل اصلی نمود این خرابی میتوان به برد تغذیه ماکروفر پاناسونیک اشاره نمود که البته بیشتر به دلیل استحلاک و بعضا خرابی سنسور رطوبت بوجود می آید.

برد تغذیه ماکروفر پاناسونیک در مدل های نامبرده : ↓↓↓↓

 

علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

اما علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک فقط به یک قطعه و مدل خاص محدود نمیگردد و این ایراد میتواند دلایل دیگری نیز داشته باشد به عنوان مثال در برخی موارد مشاهده شده است که خرابی برد سیستم و IC CPU نیز علت رو شن نشدن ماکروفر پاناسونیک میباشد.

نمونه برد سیستم ماکروفر پاناسونیک

علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

همچنین در برخی از مدل های دیگر ماکروفر پاناسونیک که از منابع تغذیه سوییچینگ بهره میبرند نیز با این خرابی مواجه بوده ایم به عنوان مثال مدل های زیر :

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-CD997S

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-CD987W

برد تغذیه ماکروفر پاناسونیک در مدل های بالا

علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-CS596A

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-CS599S

ماکروفر پاناسونیک مدل : NN-GS595A

برد تغذیه ماکروفر پاناسونیک در مدل های بالا

علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک

حال که بطور نسبی با علت روشن نشدن ماکروفر پاناسونیک و قطعات مربوط به آن آشنا شده اید شایان ذکر است که تعمیرات تخصصی انواع برد تغذیه ماکروفر پاناسونیک و حتی ماکروفر پاناسونیک در مجموعه ما با ضمانت 6 الی 12 ماهه انجام میپذیرد.

نکته *** : جددا از بازنمودن دستگاه خودداری نمایید و در صورت بروز هرگونه خرابی باما تماس بگیرید.

برای مشاهده تمام قطعات ماکروفر پاناسونیک به صفحه قطعات ماکروفر پاناسونیک مراجعه نمایید.

همچنین میتوانید برای آشنایی بیشتر با انواع خرابی های ماکروفر پاناسونیک و شرایط پیشگیری از آنها به صفحه مقالات سایت پاناایران نمایندگی تعمیر ماکروفر پاناسونیک مراجعه نمایید شایان ذکر است که مجموعه پاناایران نماینگی پاناسونیک با توجه به شعب مختلف آمادگی خود را برای ارائه سرویس در محل و منزل در مناطق 22 گانه استان تهران و البرز با ارائه فاکتور و ضمانت 6 الی 12 ماهه اعلام میدارد.

شما میتوانید برای ثبت درخواست تعمیر در محل انواع ماکروفر پاناسونیک به تعمیرگاه مجاز پاناایران مراجعه نموده و در کمترین زمان ممکن منتظر مراجعه تکنیسین و تعمیر ماکروفر پاناسونیک در حضور خودتان باشید.

برای دریافت مشاوره خرید و فنی میتوانید از تلفنهای تماس ذکر شده استفاده نمایید.

02144229559

09305407040

Call Now Button